PROJEKTY

KALENDARZ POLKI 2017

Pomysł na nasz wspólny klubowy kalendarz narodził się pewnej listopadowej, bezsennej nocy i od tego czasu do momentu jego powstania ewoluował wielokrotnie. Ostatecznie jest dokładnie taki, jak go sobie wyobrażałyśmy, idealny kalendarz dla każdej Polki ciekawej świata.

A co w nim można znaleźć?

– ponad 30 zdjęć kolorowych i 25 czarno-białych – zdjęcia Polek z Klubu oraz autorstwa Polek z ich podróży po świecie,
– ponad 30 ciekawostek z różnych krajów, a także opisy kilku ciekawych miejsc,
– ok. 20 przepisów, w tym wiele lokalnych z najdalszych zakątków świata, wszystkie sprawdzone przez nasze Klubowiczki i bardzo proste do przyrządzenia,
– ok. 28 stron tekstu – opowiadania bardziej lub mniej zmyślone – wszystkie autorstwa Polek z Klubu Polki,
– przepisy na maseczki,
– kilkanaście szkiców naszych Klubowiczek,
– kilka kolorowanek,
– 3 quizy z wiedzy o wiecie – znanych ludziach i zabytkach,
– kilka wierszy autorstwa Polek z Klubu,
– kilka opisów książek wydanych przez Klubowiczki.

collage1

Całości dopełnia przepiękna okładka autorstwa Kasi Rižnar.

Cały nakład, czyli 270 egzemplarzy, wydrukowałyśmy z własnych środków. Większość Kalendarzy trafiła do Klubowiczek, część przeznaczyłyśmy na aukcje charytatywne i konkursy, kilkadziesiąt sztuk trafiło także do Was – naszych Czytelników.

To jeden z większych projektów Klubu Polki, wszystkie materiały i zdjęcia wykorzystane w Kalendarzu są naszego autorstwa, same również zrobiłyśmy jego skład i znalazłyśmy drukarnię, która go wydrukowała.

Mamy nadzieję, że tym z Was, które go mają, przypadł do gustu i cały przyszły rok w jego towarzystwie będzie wyjątkowy. Bo to Kalendarz na dobry rok!

W najbliższym czasie będzie można wylicytować jeden egzemplarz na aukcji charytatywnej na rzecz niepełnosprawnego Mikołaja, gorąco zapraszamy – obserwujcie nasz fp, tam na pewno ukaże się informacja na ten temat.

Kalendarz można wygrać też w naszym konkursie – informacje znajdziecie TUTAJ.

A tymczasem zostało kilkanaście ostatnich sztuk do kupienia – wszystkich zainteresowanych prosimy kontakt – klubpolek@gmail.com (cena: 50 zł plus koszt wysyłki – 10 zł/1 szt, 11 zł/2-3 szt). To idealny prezent świąteczny dla każdej bliskiej Wam kobiety – mamy, siostry, przyjaciółki, sąsiadki, koleżanki z pracy… Polecamy gorąco!

2 4 5 6

Zapraszamy na FANPAGE KALENDARZA POLKI 2017

***

Czekamy na Wasze opinie i uwagi dotyczące naszego Kalendarza Polki. Piszcie w komentarzach lub mailach czy przypadł Wam do gustu, co Wam się w nim podoba, a co nie. Jesteśmy ciekawe Waszych wrażeń!

Share:
%d bloggers like this: