Czy wiecie, że 1 zł z każdej sprzedanej książki “Świat według Polki” wędruje na konto EKOSTRAŻY?

Jeśli posiadacie naszą książkę i swoje konto na Instagramie możecie sprawić, że na ratowanie zwierzaków poleci dodatkowa złotówka!

W listopadzie Klub Polki obchodzi 5 lat swojego istnienia. Z tej okazji organizujemy instagramową akcję #pomagamboczytam, która polega na tym, by zrobić sobie zdjęcie, na którym twarz zasłonięta będzie … naszą książką. Następnie wrzucacie to zdjęcie na swój profil na Instagramie z tagiem #pomagamboczytam, a my za każde takie zdjęcie przekazujemy dodatkową złotówkę na rzecz EKOSTRAŻY.

Bierzecie udział? Zapraszamy już od dziś!

***
Regulamin akcji:
1. Każdy może opublikować maksymalnie 1 zdjęcie tylko jeden raz, w terminie od 21 września do 30 listopada 2017 r. do północy.

2. W akcji mogą brać udział tylko osoby, które posiadają książkę, tym samym maksymalna kwota, jaką przekażemy z tej akcji na rzecz Ekostraży to liczba sprzedanych książek razy 1 zł.

3. Liczą się tylko zdjęcia z powyższym tagiem i z książką “Świat według Polki” zasłaniającą twarz osoby na zdjęciu (przykład poniżej).

4. Liczą się tylko zdjęcia na publicznych profilach IG.

5. Prosimy o dodanie krótkiego opisu pod zdjęciem:
“Akcja Klubu Polki na Obczyźnie – zdjęcie z książką Świat według Polki zasłaniającą twarz osoby na zdjęciu, umieszczone do 30.11.2017 r. na IG pod tagiem #pomagamboczytam, to dodatkowe 1 zł na rzecz stowarzyszenia Ekostraż, ratującego zwierzaki”

lub własnymi słowami 🙂

Książkę możecie kupić na Allegro.

Share:
%d bloggers like this: